אודות
הנחיות לצפיה באנדרואיד
הנחיות לצפיה מחו"ל באתרי וואלה
פורטל צפיה ישירה לילדים בחינם ‫הפוך לדף הבית

ראשי שירי ילדים לבנים סרטים לילדים לבנות סרטי ילדים לפעוטות הצגות ילדים קומדיות חינם לילדים העשרה עדכונים והמלצות

תנאי השימוש באתר

אתר kidsvod.net הוא אתר חינמי לשימוש חופשי של כל אדם המוצא לנכון להשתמש בו. האתר לא דורש שום תמורה לשימוש בו והשימוש הוא חינם וחופשי לחלוטין.

כל התכנים הניתנים לצפיה מאתר kidsvod.net מוזרמים מהאתרים המקוריים שמכילים אותם. כל הזכויות שמורות לאתרים המקוריים שבהם התכנים נמצאים.

אתר kidsvod.net שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שירות האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

כל סוג של תקשורת הנעשה בין גולש באתר kidsvod.net לבין כל צד שלישי המפרסם באתר תעשה ישירות מול הצד המפרסם , כל טענה או תביעה יופנו מצד הגולש אל הצד איתו יצר תקשורת , בכל מקרה לגולש לא תהיה שום טענה או תביעה כלפי מנהלי אתר kidsvod.net .

לאתר kidsvod.net אין שום שליטה או אפשרות סינון על התכנים ופרסומות באתר, עקב כך אין לבוא מול הנהלת האתר בטענות כלפי התכנים המפורסמים. בכל זאת מנהלי האתר ינסו לעשות כמה שיותר כדי להתאים את התכנים הפרסומיים כמה שיותר לאופי האתר ולאופי גיל גולשי האתר.

למנהלי אתר kidsvod.net אין שום צד במקרה של פגיעה של גולש מתוכן פרסומי המופיע באתר או מפגיעה עקב יצירת קשר עם צד שלישי המפרסם באתר. תוכן פרסומי המופיע באתר אינו מהווה לקיחת עמדה של האתר בכל נושא שהוא.

כל הכתוב באתר kidsvod.net הוא בגדר המלצה בלבד (חוץ מדף זה), וכל הפועל על-פיה עושה כן על אחריותו בלבד.

אין להעתיק\לשכפל\לשנות\למכור שום תוכן המופיע באתר kidsvod.net.
כל זכויות הרעיון\עיצוב\אפיון\תוכן כתוב\עריכה\תכנות שמורות למנהלי אתר kidsvod.net .

תנאי השימוש באתר מהווים הסכם מחייב בין הנהלת האתר לגולשיו, החלטות הגולש אם לגלוש באתר תלויה בו, הגלישה באתר היא על אחריות הגולש בלבד, בעת הגלישה באתר מאשר הגולש\משתמש\מפרסם כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש באתר הנ"ל.